Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Özselçuk Nakliyat | 444 6 975

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Nakliye bir eşya yada malın bir yerden başka bir yere insan veya araç vasıtası ile taşınmasıdır. Taşıma konusunda da uzman ekip arayışınızda Sancaktepe evden eve nakliyat olarak yanınızdayız. Size bir telefon kadar yakınız. Taşımacılık ile ilgili her türlü ekipman ve teçhizatı bünyesinde barından firmamız 7/24 sizlere nakliye alanında hizmet vermektedir.

Ücretsiz EkspertİZ Hizmeti

Arayın gelip ücretsiz ekspertiz yapalım taşınacak olan ev kaç odalı, beyaz eşya var mıdır, hangi gün taşınmak istersiniz? Gibi sorulara yanıt aldıktan sonra eşyalarınıza taşınacak yere göre uygun bir fiyat veriyoruz ayrıca sonradan fiyat artırma yoluna asla gitmiyoruz.

nakliyat

nakliyat

Uzman  Personel Desteği

Eşyaları Sancaktepe evden eve nakliyat uzman ekibimizle gelip öncelikle paketleyip ve kolileyip bulduğumuz gibi özenle taşınacak olan mekana dikkatli ve titizlikle yine yerleştiriyoruz. Dolap yatak odası, yemek odası vs. gibi eşyalarınızın sökme ve takma montajı tamamen bize aittir. Sorunsuz ve güvenilir taşımada akla gelen firmalar arasında ilklerdeyiz. Evden eve ekibimizde, şoför sarsıntısız taşıma konusunda deneyimli olup araç kasası sarsıntı kesici ara sunta plakalarla desteklenmiştir. Ekibimizde mutlaka konularında uzman marangoz bulunduruyoruz. Bu elemanlar ahşap mobilyalarınızı ve diğer dökülecek eşyalarınızı söküp takabilecek şekilde eğitilmişlerdir ve tecrübe sahibidirler. Ağır yükleriniz için özel ekipmanlar kullanılır. Daha önceden sağladığımız ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile, ev eşyalarınıza bakıp ona göre araç ve malzeme gibi konuların ayarlaması, personel sayısı gibi bilgileri edinmiş olursunuz. Sancaktepe evden eve nakliyat  hizmetinde hızlı güvenilir ve sağlam taşımacılık için evden eve nakliyede bizi tercih edebilirsiniz.

Back to top