Parça Eşya Taşımacılığı

Özselçuk Nakliyat | 444 6 975

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı ‘nın anlamı; aynı yöne gidecek olan ve nakliye firması ihtiyacı yaşayan kişilerin maliyetleri bölüşerek tek bir araç ile gitmesi işlemine verilen addır. Daha çok parça eşya ismi de verilen parça eşya taşıma sektörü günümüzde oldukça yaygındır. Sizler bize başvurabilir ve müşterilerimiz ile sizleri bir araya getirebiliriz. Böylelikle taşıma maliyetleriniz yarıya düşecek ve oldukça kar edeceksiniz. Birden fazla müşterinin eşyasının aynı anda aynı araçla taşınması esnasında eşyaların arasında herhangi bir karışıklık yaşanmayacaktır.

parça eşya taşıma

parça eşya taşıma

İstanbul Parça Eşya Taşıma

Genel olarak müşterilerimizden aynı yöne gidecek olup nakliyeden yararlanmak isteyenleri birleştirerek daha az maliyet çıkartmayı sizler için hedeflemekteyiz. Fakat bu esnada hak geçmemesi adına envanter hesaplaması yağmaktayız. Ayrıca güzergah ve kilometre hesaplaması bazında ücret çıkartarak İstanbul parça eşya taşımacılığı konusunda sizlerde hakkınıza düşen ücreti talep ediyoruz. Böylelikle az eşyası olan daha az ücret ödeme gerçekleştirebilmektedir.

Parça Eşya Nakliyesi

Bu konuda dikkat edilmesi gerekilen en önemli unsurlardan biri de şüphesiz ki eşyaların yerleştirilmesidir. Önce inecek olan kişinin eşyaları öne doğru dizilmelidir. Aksi halde nakliye işlemleri aksayacaktır. Bu nedenle parça eşya taşımacılığı esnasında mesafesi daha uzak olanın eşyaları önce toplanıp araca yüklenmelidir. Yola çıkılmadan önce nakliye işlemleri esnasında envanter çıkartılmaktadır. Bu envanter hem bizde hem de diğer eşyası olan siz değerli müşterilerimizde bulunmaktadır. Bu sayede eşyalarda karışıklık önlenebilecektir.

Back to top