Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Özselçuk Nakliyat | 444 6 975

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat, nakliye konusunda İstanbul’da en kaliteli ve güvenli hizmeti veren firmaların başında gelmekteyiz. Tamamen müşteri odaklı çalışarak % 100 müşteri memnuniyeti kıstas almaktayız. Deneyimli ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla Kadıköy nakliyat olarak her türlü eşya taşımasını garantili ve sigortalı olarak yapmaktayız. Bu garanti ve kalitenin yanı sıra sektördeki en uygun fiyatı da bizde bulacağınızdan şüpheniz olmasın

kadıköy evden eve nakliyat

kadıköy evden eve nakliyat

Kadıköy evden Eve Nakliyat, Nakliye Firmaları

Yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile Kadıköy Evden eve nakliyat nakliye firmaları Konusunda birinci sınıf kaliteden ambalaj malzemesi kullanmaktayız. Eşyaların fiyat değerlerine bakmadan hepsini üç kat olacak şekilde paketlemekteyiz. Öncelikle nakliye kağıtları ile kapattığımız il yüzeyin üstüne karton tarzındaki malzemeler ile destek veriyoruz. En üst kata ise dayanıklı malzemeden yapılmış polyester cinsi sarak tam bir koruma kalkanı oluşturuyoruz. Böylece eşyanın zarar görme riskini en aza indiriyoruz. Bu kadar emniyetin üstüne tabi ki sigorta işlemi de yapmaktayız.

Kadıköy Nakliyat, Nakliye Şirketleri

Özellikle çalışma arkadaşlarımızın eğitimi ve nakliye bilgisine çok dikkat etmekteyiz Kadıköy evden eve nakliyat nakliye şirketleri tarafından yapılan en büyük hatalardan biri beden gücüne dayanan elemanlar ile çalışmaktır. Oysa nakliye beden gücünden ziyade teknik bilgisi ile yapılmaktadır. Her eşyanın belli bir ağırlık noktası vardır. Bu ağırlık noktalarını bilen deneyimli taşımacılar o bölgelerden taşıyarak kendilerine çok fazla ağırlık yükü yapmamış olurlar. Böylece eşyanın düşme riski ortadan kalkmış olur. Nakliye sorunlarınıza en akılcı yöntemler ve garantili uygulamalar ile en ucuz fiyat seçeneklerini sunmaktayız.

Back to top