Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Özselçuk Nakliyat | 444 6 975

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat hizmet sektörünün kaliteli ve tescilli markası olarak diyebilir ki İstanbul’un kalabalık semtlerinden olan Ataşehir’de her gün yüzlerce ev taşınmaktadır. Fakat kaç tanesi taşıma usullerine uygun olarak kırmadan, eşyaya zarar vermeden, müşteriyi üzmeden yapılmaktadır. Ataşehir evden eve nakliyat hizmetinde son derece profesyonel ve kaliteli hizmet ile rakiplerinden çok daha düşük fiyatlar sunmaktadır.

ataşehir evden eve nakliyat

ataşehir evden eve nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Kaliteli Taşıma

Her eve ve her eşyaya ayrı bir taşımacılık yöntemi uygulanması gerekmektedir. Çünkü her eşyanın fiziki özellikleri ve taşınma stilleri farklılık içerecektir. Ataşehir evden eve nakliyat kaliteli taşıma firması taşınma işleminden önce araştırma ekibi ile taşınacak evin eşya analizini yapar. Bu analiz neticesinde eşyanın kapasitesine uyacak boyutlarda bir araç temin eder. İkinci veya üçüncü seferler yaparak hem maliyet hem de zaman giderini yükseltmez. Tek seferde güvenli bir yoluculuk ile eşyalar taşınır.

Ataşehir Nakliyat, Evden Eve Nakliye Firmaları

Eşya taşımada oluşacak her sorunun önüne geçmek için ise profesyonel bir ambalajlama işlemi uygulanır. Eşyaların darbelere karşı korunması için Ataşehir Nakliyat evden eve nakliye firması ayrı bir özen göstermektedir. Nakliye işi için üretilmiş malzemelerle eşyalara tamamen bir yalıtım uygulanarak taşınma esnasındaki kazaların önüne geçiliri. Yolculuk esnasında ise hiçbir eşya üst üste yığıntı yapılmadan düzgün bir istifleme uygulanır. İstiflenen eşyalar arasına koruyucu malzemeler koyularak sarsıntıdan kaynaklı çarpmalar yok edilir. Bu önlemler her türlü eşya zararının önüne geçebilir fakat müşterilerimiz kendilerini daha da güvende hissetsin diye eşya sigortalama işlemi de uygulanır. Taşınan her eşya çalıştığımız sigorta şirketi tarafından korumaya alınarak en ufak zararda maliyeti ödenmektedir.

Back to top