Asansörlü Taşıma

Özselçuk Nakliyat | 444 6 975

Asansörlü Taşıma 

Asansörlü taşıma hizmeti ve her zaman için çok dikkat edilmesi gereken ve özenle yapılması gereken işlemlerdir. Firmamızla iletişim kurduğunuzda bu işlemler için öncelikli olarak bir müşteri temsilcisi sizlere yönlendirilmektedir. Müşteri temsilcisi geldikten sonra, gerekli ekspertizi yapmaktadır.

asansörlü taşıma

asansörlü taşıma

İstanbul  Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri

Ekspertiz işleminiz sonrasında, sizler için en uygun olan İstanbul asansörlü taşıma işleminin nasıl sağlanacağı ve nasıl gerçekleştirileceği karar verilmektedir. Taşımacılık işlemlerinde en önemli olan noktaların başında, kesinlikle halat ve asansörlerin kontrolleri gelmektedir. Firmamız bu konuda geniş araç parkuru sayesinde sizlere en iyi hizmetleri sunmakta ve gerekli kontrolleri kendi içerisinde teknik personelleri ile gerçekleştirmektedir. Bu sayede sizler de hiç bir sıkıntı yaşamazsınız geldiğimizde. Bütün eşyalarınızı patpat poşetler, koliler ve kutularla kendimiz paketleyerek en iyi şekilde sizlere kırılmamış ve doğru bir şekilde taşınarak sizlere teslimatını yapmaktayız.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Firmamızın personelleri yıllardır deneyimlerini bu işlemi üzerine yaptıkları için çok kısa sürede evlerimizin taşınması sağlanır ve sizlere tertemiz şekilde eşyaları nasıl teslim edilir. Bu arada montaj ve demontaj işlemlerini de yapan teknik servis elemanlarımız da hiç bir eşyanız kırılmadan dökülmeden ve herhangi bir sıkıntı yaşamadan sizlere tekrar teslim edilecektir. Asansörlü evden eve nakliyat taşıma hizmetleri için de her zaman bizlerle temas kurarak gerekli konuların hepsinde hızlı ve kaliteli şekilde geri dönüş alabilirsiniz. Her zaman sizlere en iyi hizmetleri sunuyoruz.

 

Back to top